LPG PASLAUGOS

LPG ERGOLIFT VEIDO PROCEDŪRA

Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje naudojamas veido masažo būdas, kuris, kaip rodo moksliniai tyrimai - 80 % suaktyvina natūralią hialurono rūgšties, kalogeno ir elastino sintezę. LPG Integral prietaiso galvutės ir specialisto atliekami judesiai suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus.

Tai tikra odos “mankšta”! Veido odos endermologinis stangrinimas - aktyvina natūralią odos sintezę būtiną jaunystės palaikymui.

Rekomenduojamas procedūrų kursas: 6 - 10 kartų / 2 kartai per savaitę.

45 min. - 35€

Perkant 10 kursų iškart - 300€

LPG ENDERMOLOGINIS MASAŽAS

Tai pirmoji celiulitą ir kūno apimtis mažinanti medicininė, neintervencinė priemonė. LPG masažas stimuliuoja ir normalizuoja tokius fiziologinius procesus kaip:

▪️Lipolizė (degina riebalus), ▪️Kolageno, elastino, hialurono rūgšties gamyba (užtikrina odos stangrumą ir drėkinimą), ▪️Limfodrenažas (neatsiejamas nuo skysčių šalinimo iš organizmo), ▪️Mikrocirkuliacija (susijusi su kraujotaka odoje).

LPG masažo efektyvumas įrodytas moksliškai: vos per 12 sesijų iki 5.2 cm sumažėjusi juosmens apimtis, 67% mažiau celiulito, pastebimai elastingesnė ir glotnesnė oda.

Rekomenduojamas procedūrų kursas: 10-12 kartų/ 2 kartai per savaitę.

45 min. - 40€

Perkant 10 kursų iškart - 350€