MASAŽAI

klasikinis

Klasikinis viso kūno masažas

Tai masažas, kurio dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, padeda išlaikyti gražias kūno linijas. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Masažo metu atliekamų maigymo, glostymo, trynimo ir vibracinių judesių stiprumas ir greitis pritaikomi individualiai pagal kiekvieno kliento būklę, nusiskundimus ir norimus rezultatus.

Trukmė: 1 val. 30 min.   Kaina: 40,00 €

limfodrenazinis masazas

Limfodrenažinis viso kūno masažas

Tai masažas, kurio metu iš organizmo yra pašalinami toksinai ir skysčių perteklius, imuninė organizmo sistema sustiprinama, pagreitinama medžiagų apykaita ir kraujotaka. Po masažo pagerėja baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ir šlapalo išsiskyrimas iš organizmo. Sumažinamas spaudimas į venų sieneles, aktyvinama veninė kraujotaka galūnėse. Tai puiki prevencinė priemonė celiulito mažinimui.

Trukmė: 1 val. 30 min. Kaina: 40,00 €

atpalaiduojantis

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Tai masažas, kuris veikia raminančiai, mažina centrinės nervų sistemos dirglumą, nuovargį, grąžina ramybės jausmą. Tinka visiems, kas nori atsipalaiduoti po sunkios dienos, užmiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Lėti, platūs bei švelnūs glostomieji masažo judesiai nukelia į ramybės ir palaimos oazę.

Trukmė: 1 val. 30 min. Kaina: 40,00 €

Aromaterapinis viso kno masazas

Aromaterapinis viso kūno masažas

Tai masažas, apjungiantis lytėjimo ir kvapo jutimus. Masažo tikslas – pagerinti ne tik fiznę, bet ir emocinę būklę. Kliento pasirinktas eterinis aliejus gali suteikti stimuliuojamą, atpalaiduojantį, gaivinantį ar energijos suteikiantį poveikį.

Trukmė: 1 val. 30 min.   Kaina: 40,00 €

indiskas masazas

Tradicinis indiškas viso kūno masažas

Tai gilus raumenų masažas, kuris padeda pašalinti neigiamą energiją, raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas. Masažas puikiai veikia ir sąnarių sistemą, pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimas. Masažo metu dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne. Naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas.

Trukmė: 2 val.   Kaina: 50,00 €

karstu

Karštų vulkaninių akmenų masažas

Šio masažo metu specialūs akmenys pašildomi ir dedami ant nuogo arba pridengto kūno. Tai vienas švelniausių masažų. Jo metu jaučiamas lengvas spaudimas ir sklindanti šiluma, o tai ypatingai atpalaiduoja, nuramina ir pašalina įtampą, puikiai veikia šąlančias galūnes

Trukmė: 1 val. 30 min.   Kaina: 45,00 €

taju

Tajų masažas (Tailandietiškas)

Tai viena populiariausių masažų rūšių Rytuose. Masažo atlikimas kartu su kvėpavimu padeda pasiekti itin gilią meditacinę būseną. Masažas atliekamas ant čiužinio, nenaudojant aliejaus, jo metu klientas dėvi laisvus, judesių nevaržančius rūbus. Pėdomis, dilbiais, nykščiais bei plaštakomis atliekami paspaudimai, raumenų ištempimai, po kurių jaučiamas kūno lengvumo, energijos jausmas.

Trukmė: 1 val.   Kaina: 50,00 €
 1 val. 30 min.   Kaina: 60,00 

anticeliulitinis

Anticeliulitinis masažas

Šis masažas – tai prevencinė priemonė celiulito mažinimui. Masažo metu audiniai yra aprūpinami deguonimi, gerinama kraujo ir limfos apytaka, reguliuojama skysčių cirkuliacija, oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys.

Trukmė: 1 val.   Kaina: 40,00 €

pedu

Pėdų masažas

Tai tam tikrų taškų, esančių pėdose, stimuliavimas, stengiantis teigiamai paveikti atitinkamą organizmo sritį ar organą. Tiksliais paspaudimais masažuojant pėdose esančius taškus, ne tik atpalaiduojamos ir atgaivinamos pavargusios kojos, bet ir teigiamai veikiama viso kūno būsena. Masažas mažina įtampą ir stresą, normalizuoja vidaus organų būseną.

Trukmė: 45 min.   Kaina: 25,00 €

13077068_1571176846545690_5795984297449498523_n

Nugaros masažas

Šis masažas skirtas esant pavargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys bei panaikinami nugaros skausmai.

Trukmė: 45 min.   Kaina: 25,00 €

galvos-sprando-peciu-juostos-masazas

Galvos, sprando, pečių juostos masažas

Masažo metu pašalinamas nuovargis, jautrumas, nemiga, pagerėja kraujo apytaka ir atsipalaiduojama bei raminama nervinė sistema. Sprando ir pečių juostos masažas labai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, kenčiantiems nuo įtampos pečių bei sprando srityse, o galvos masažo metu smegenys aprūpinamos deguonimi, maisto medžiagomis, todėl gerėja miego kokybė ir atminis.

Trukmė: 45 min.   Kaina: 25,00 €

holistinis veido

Klasikinis veido masažas

Tai puiki veido ir kaklo raukšlių profilaktinė priemonė. Masažas, atliekamas glostančiais, trinamaisiais, plekšnojamaisiais ir spaudžiamaisiais judesiais, skaistina odą, apsaugo ją nuo dehidratacijos, elastingumo praradimo, šalina veido, galvos, kaklo raumenų įtampą ir toksinus.

Trukmė: 45 min.   Kaina: 25,00 €

tik moterims

Holistinis masažas "Tik Jai"

Masažas prasideda limfos sistemos suaktyvinimu, žarnyno pažadinimu. Toliau seka modeliuojantys ir stangrinantys judesiai kojoms, sėdmenims, pilvui, riebaliniam audiniui bei odos stangrumui, skirti kovai prieš nepageidaujamas kūno formas.

Trukmė: 2 val. 15 min.   Kaina: 55,00 €

tik jam

Holistinis masažas "Tik Jam"

Tai gilūs, tvirti ir tikslingi judesiai, persipynę su pasyviais tempimais. Šio masažo metu skirtingos gulimos kūno padėtys padės lengviau pasiekti bei rasti jaučiamą įtampą bei jį išlaisvinti.

Trukmė: 2 val. 15 min.   Kaina: 55,00 €

antistresinis

Holistinis antistresinis masažas

Šios metodikos dėka glostymo, vibraciniais, dinaminiais judesiais leidžiama pašalinti susikaupusią įtampą ir susigrąžinti sveiko kūno pojūtį, padedama pamiršti chroniško nuovargio jausmą.

Trukmė: 1 val. 50 min.   Kaina: 40,00 €

dovana1

Holistinis harmonizuojantis veido masažas

Kaip jau žinote, visas kūnas yra vientisas ir nedalomas, visos sistemos veikia kartu, tad nenustebkite, kai meistras paprašys jus apsiversti ant pilvo ir pradės masažą nuo pėdų. Tai masažas, kuris harmonizuoja veido audinių būklę, sušildo sąnarius, išlaisvina raumenis, ko pasekoje galutinis masažo rezultatas – lengvas, pailsėjęs kūnas, šviesios akys ir plati šypsena.

Trukmė: 1 val. 35 min.   Kaina: 40,00 €

holistinis nugaros

Holistinis nugaros masažas

Masažo pradžioje meistras specifiniais rankų prisilietimais susipažįsta su viso kūno bendra būkle, pasyviais tempimo judesiais skatina nugaros atpalaidavimą ir tik tada „kimba“ į stuburo zoną, pečius, mentes bei juosmenį.

Trukmė: 1 val. 20 min.   Kaina: 35,00 €

holistinis pedu

Holistinis refleksoterapinis pėdų masažas

Refleksoterapija yra vienas iš daugybės žinomų metodų, leidžiančių būti gyvybingiems. Tai metodika, pagrįsta vidaus organų, visų kūno sistemų ryšiu su tam tikrais pėdų taškais. Terapijos metu yra liečiamas visas kūnas, tad jeigu norite ne tik lengvų pėdų, bet ir laisvo kūno, šis masažas būtent Jums!

Trukmė: 1 val. 20 min.   Kaina: 35,00 €

kuno sveitimas

Kūno šveitimas

Procedūra atliekama su švelniu, kvapniu, drėkinančiu, natūraliais aliejais praturtintu kūno šveitikliu. Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės ir skatinamas natūralus odos atsinaujinimo procesas.
Procedūrą sudaro: viso kūno šveitimas kūno šveitikliu + dušas + poilsis prie arbatos.

Trukmė: 45 min.   Kaina: 25,00 €

prie-kiekvienos-papildomai-galima-pasirinkti

Prie kiekvienos procedūros galima papildomai pasirinkti:

Kubilo vonia (pasirinktinai):

Kleopatros vonia (pieno ir žiedlapių)
Aromaterapinė vonia su žiedlapiais

Kaina: 20,00 €

Garinė pirtis ir sūkurinė vonia

Trukmė: 1 val. Kaina: 30,00 €