SPA etiketas – tai tam tikros elgesio taisyklės, kurių nedrąsu klausti, tačiau verta susipažinti ir patartina laikytis lankantis SPA centre.

Norėdami užsisakyti procedūrą, pasitarkite su mūsų SPA darbuotojais, kurie padės teisingai pasirinkti. Rezervuodami laiką procedūrai, informuokite mus, jei turite tam tikrų pageidavimų dėl procedūrą atliksiančio specialisto lyties.

Būtinai praneškite jei laukiatės ar maitinate krūtimi, parinksime Jums tinkančią procedūrą.

Labai prašome informuoti mus apie bet kokius sveikatos sutrikimus, alergiją ar traumas, neseniai turėtas operacijas, injekcijas, kurie gali turėti įtakos parenkant SPA procedūras. Ne visos procedūros tinka absoliučiai visiems.

Informuokite mūsų personalą apie vartojamus vaistus, kurie, Jūsų nuomone, gali turėti įtakos Jūsų sveikatai atlikus procedūrą.

Jeigu peršalote, karščiuojate, prastai jaučiatės – SPA procedūrų reikėtų atsisakyti.

Atvykite ne mažiau kaip 15 min. prieš SPA procedūrą, kad turėtumėte laiko užsiregistruoti, persirengti patogiais rūbais ir atsipalaiduoti. Labai prašome gerbti Jūsų procedūrai skirtą laiką. Vėlavimas gali sutrumpinti Jūsų procedūros laiką.

Išnaudokite laiką skirtą poilsiui ir pilnam atsipalaidavimui SPA centre. Primygtinai prašome nesinešti elektroninių prietaisų (mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių ir kt.) į SPA centro patalpas.

Nerekomenduojame pradėti procedūros tuščiu skrandžiu arba iškart po valgio, venkite sunkaus maisto bent vieną valandą iki procedūros.

Alkoholis ir procedūros – nesuderinami dalykai, nevartokite alkoholio prieš procedūras ir iš karto po jų.

Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną, ypač jei planuojate atlikti kūno šveitimą. Naudojamos priemonės gali suerzinti odą.

Rekomenduojame į procedūras ateiti be makiažo.

Prieš veido procedūras būtinai užsiminkite apie turimus kontaktinius lęšius.

Atliekant procedūras, skirtas visam kūnui, Jums bus pasiūlytos vienkartinės kelnaitės. Jei norite, galite dėvėti savo apatinį trikotažą, tačiau įspįjame, kad kai kurių procedūrų metu jis gali būti išteptas procedūrai naudojamomis kosmetinėmis priemonėmis.

Masažas dažniausiai yra atliekamas ant nuogo kūno. Tačiau Jūs būsite uždengti rankšluosčiu ir tik masažuojamos vietos bus atidengiamos procedūros metu.

Jeigu Jūsų kažkas netenkina procedūros metu – patalpos temperatūra, muzika, masažo stiprumas – pasisakykite mūsų specialistui. Taip bus užtikrinta, kad procedūra Jums bus atlikta nepriekaištingai ir suteiks didesnį poveikį.

Po procedūros neskubėkite, leiskite sau dar kelias minutes pagulėti ir pasimėgauti atlikta procedūra. Bet vis dėlto neužmirškite, kad po Jūsų gali būti paskirtas kitas seansas kitam klientui. Jei pageidausite, galėsite pasilepinti poilsiu tam skirtoje patalpoje ir pasimėgauti arbatos puodeliu.

Dovanų kuponas nebegalios, jei Jūsų rezervacija bus atšaukta likus mažiau nei 24 val. iki procedūros