Masažai

Klasikinis – atpalaiduojantis viso kūno masažas

Tai masažas, kurio dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, padeda išlaikyti gražią figūrą. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Masažo metu atliekamų maigymo, glostymo, trynimo ir vibracinių judesių stiprumas ir greitis pritaikomi individualiai pagal kiekvieno kliento būklę, nusiskundimus ir norimus rezultatus.

1 val. 15 min. - 60 €

Limfodrenažinis viso kūno masažas

Tai masažas, kurio metu iš organizmo yra pašalinami toksinai ir skysčių perteklius, imuninė organizmo sistema sustiprinama, pagreitinama medžiagų apykaita ir kraujotaka. Po masažo pagerėja baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ir šlapalo išsiskyrimas iš organizmo. Sumažinamas spaudimas į venų sieneles, aktyvinama veninė kraujotaka galūnėse. Tai puiki prevencinė priemonė celiulito mažinimui.

1 val. 30 min. - 70 €

Aromaterapinis viso kūno masažas

Tai masažas, apjungiantis lytėjimo ir kvapo jutimus. Masažo tikslas – pagerinti ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę. Kliento pasirinktas eterinis aliejus gali suteikti atpalaiduojantį, gaivinantį, ar energijos suteikiantį poveikį.

1 val. 30 min. - 70 €

Tradicinis indiškas viso kūno masažas

Tai gilus raumenų masažas, kuris padeda pašalinti neigiamą energiją, raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas. Masažas puikiai veikia ir sąnarių sistemą, pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimas. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne. Masažo metu naudojami įvairūs judesiai glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas.

2 val. - 90 €

Karštų vulkaninių akmenų masažas

Šio masažo metu specialūs akmenys pašildomi ir dedami ant nuogo arba pridengto kūno. Tai vienas švelniausių masažų. Jo metu jaučiamas lengvas spaudimas ir sklindanti šiluma, o tai ypatingai atpalaiduoja, nuramina ir pašalina įtampą, puikiai veikia šąlančias galūnes.

1 val. 30 min. - 70 €

Havajietiškas viso kūno masažas “Lomi Lomi”

Šio masažo technika primena intensyvų jūros bangavimą, kuris tarsi prailgina kūną, suteikia laisvės, lengvumo, pilnatvės pojūtį. Masažo metu naudojama itin daug aliejaus, masažuojama daugiausia dilbiais, ilgais, įvairaus stiprumo neurosedatyviniais judesiais. Judesių dinamika leidžia kūnui ir protui atsipalaiduoti, paleisti susikaupusias įtampas ir kokybiškai pailsėti.

1 val. 30 min. - 70 €

Pėdų masažas

Tai tam tikrų taškų, esančių pėdose, stimuliavimas, stengiantis teigiamai paveikti atitinkamą organizmo sritį ar organą. Tiksliais paspaudimais masažuojant pėdose esančius taškus, ne tik atpalaiduojamos ir atgaivinamos pavargusios kojos, bet ir teigiamai veikiama viso kūno būsena. Masažas mažina įtampą ir stresą, normalizuoja vidaus organų būseną.

1 val. 15 min. - 50 €

Nugaros masažas

Šis masažas skirtas esant pavargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys bei palengvinami nugaros skausmai.

45 min. - 40 €

Galvos, sprando, pečių juostos masažas

Masažo metu pašalinamas nuovargis, jautrumas, nemiga, pagerėja kraujo apytaka ir atpalaiduojama bei raminama nervinė sistema. Sprando ir pečių juostos masažas labai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, kenčiantiems nuo įtampos pečių bei sprando srityse, o galvos masažo metu smegenys aprūpinamos deguonimi, maisto medžiagomis, todėl gerėja miego kokybė ir atmintis.

45 min. - 40 €

Vaikų masažas

Tai masažas, skirtas vaikams iki 12 metų. Klasikinio masažo elementų visuma nuteikia raminančiai, atpalaiduoja. Rekomenduojama vaikams, kurie hiperaktyvūs, jaučia įtampą, dirglumą.

45 min. - 35 €

Nėščiųjų masažas

Šio masažo speciali technika pritaikoma individualiai kiekvienai besilaukiančiai moteriai. Masažo metu kūnas atsipalaiduoja, mažėja kojų patinimas, rimsta centrinė nervų sistema. Masažinis aliejus pamaitina ir gerina odos elastingumą. Rekomenduojama masažą atlikti tik su gydytojo leidimu.

1 val. 15 min. - 60 €

Holistinis masažas "Tik Jai"

Masažas prasideda limfos sistemos suaktyvinimu, “žarnyno pažadinimu”. Toliau seka modeliuojantys ir stangrinantys judesiai kojoms, sėdmenims, pilvui, riebaliniam audiniui bei odos stangrumui. Tai metodika, kuri puoselėja paslėptą moters grožį.

2 val. - 90 €

Holistinis masažas "Tik Jam"

Tai gilių, tvirtų ir tikslingų judesių, persipynusių su pasyviais tempimo pratimais, visuma. Šio masažo metu skirtingos gulimos kūno padėtys padės lengviau pajausti susikaupusią įtampą bei ją išlaisvinti.

2 val. - 90 €

Holistinis antistresinis masažas

Glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, dinaminiai judesiai – tai antistresinio masažo elementų visuma, kurios dėka pašalinama susikaupusi įtampa, sugrąžinamas sveiko kūno pojūtis.

1 val. 30 min. - 70 €

Holistinis nugaros masažas

Masažas prasideda holistiniams masažams būdingais pasyviaisiais judesiais, vadinamais “kūno laisve” ir tik tada dirbama tiesiogiai su nugara, stuburo zona, pečiais, mentimis bei juosmeniu.

1 val. 15 min. - 50 €

Holistinis veido masažas “IMPRESIO”

Tai holistinis masažas prasidedantis “komplimentu kūno sąnariams” ir pasibaigiantis “harmonizuojančiu” veido masažu. Specialių technikų atlikimo metu yra skiriamas dėmesys kaklui, pečių juostai, galvai, dekoltė zonai, veidui (veido ovalas, lūpų ir akių zonos, kramtomieji veido raumenys ir t.t.).

1 val. 15 min. - 50 €