Veido masažai

Japoniškas terapinis veido masažas “KOBIDO”

Japoniškas terapinis veido masažas - tai tradicinės japonų medicinos technikos visuma, kurios pagrindas yra pirštų judesiai ir darbas rankomis. Kobido masažas veiksmingas esant sausos, suglebusios, papilkėjusios veido odos profilaktikai bei siekiant atitolinti senėjimo procesus.

1 val. 15 min. - 50 €

Japoniškas terapinis veido masažas “KOBIDO” su alginatine kauke

Japoniško terapinio veido masažo veiksmingumą galima sustiprinti kartu pasirenkant masažą su alginatine kauke. Tai jūros dumblių kaukė, praturtinta aktyviais ingredientais, kurie skaistina, drėkina, maitina odą, suteikia jai švelnumo. Alginatas turi savybę sudaryti “šiltnamio” efektą, pakelti odos temperatūrą, taip vyksta greitesnė medžiagų apykaita ir odos detoksikacija.

1 val. 45 min. - 60 €

Rekonstrukcinis veido masažas

Rekonstrukcinio veido masažo tikslas – sveikatinti ir gerinti veido audinių kokybę. Masažas adaptuojamas pagal individualias veido tonuso, limfotakos, kraujotakos ar deformacines problemas. Šia technika siekiama jauninti veido odą, išlaikant individualumą ir siekiant ilgalaikių rezultatų.

1 val. 15 min. - 50 €

Rekonstrukcinis veido masažas su alginatine kauke

Rekonstrukcinio veido masažo efektingumą taip pat galima sustiprinti alginatinės kaukės pagalba. Taip maksimaliai bus padidinamas odos skaistumas, pagerinta veido odos kraujotaka bei suaktyvinta regeneracija.

1 val. 45 min. - 60 €

Klasikinis veido masažas

Tai puiki veido ir kaklo raukšlių profilaktinė priemonė. Masažas, kuris atliekamas glostančiais, trinamaisiais, maigančiais, spaudžiamaisiais judesiais, skaistina odą, apsaugo ją nuo dehidratacijos, elastingumo praradimo, kartu šalindamas veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą.

45 min. - 40 €

GUA SHA veido masažas

Tai ypatinga masažo technika, kurios pagrindą sudaro masažo elementai, atliekami specialaus akmens pagalba. Tai puikus priešnuodis šiuolaikiniam nuovargiui ir miesto gyvenimo būdui. Šis masažas idealiai tinka neutralizuoti streso bei aplinkos taršos padarinius, suteikti energijos poveikį bei atpalaiduoti veido ir kaklo raumenis.

45 min. - 40 €