SPA RITUALAI VEIDUI

Dr?kinanti-proced?ra "Hydramemory brush"

Drėkinanti procedūra "Hydramemory Brush"

Tai itin drėkinanti procedūra, kurios pagrindinė savybė – 24 valandų dvigubas drėkinimas. Procedūra skirta veidui, kaklui ir dekoltė zonai. Ji intensyviai drėkina, tonizuoja odą ir padeda atkurti natūralią odos drėgmės pusiausvyrą, atstato odos apsauginį barjerą. Ypatingas šepetėlių masažas su dvifaze kauke suteikia liftingo efektą, gerina kraujo cirkuliaciją, todėl oda tampa akivaizdžiai lygesnė, minkštesnė ir švytinti.
Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + veido odos paruošimas + intensyvus drėkinimas + dvifazė veido kaukė + rankų masažas + kremas gelis + poilsis su arbata.

Trukmė: 1 val. 15 min.   Kaina: 40,00 €

13083195_1571267186536656_8134996923893257889_n

Jauninanti procedūra "Skin regimen"

Ši veido procedūra pagerina odos tonusą, sustiprina audinių ir raumenų elastingumą. Tai prevencinė procedūra, užkertanti kelią pirmiesiems senėjimo požymiams ir sulėtinanti senėjimo procesą. Po procedūros jaučiamas „liftingo“ efektas, odos švelnumas, matomas mimikos ir gilesnių raukšlių sumažėjimas. Tinka tiek jaunai, tiek brandžiai odai.
Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido masažas + serumas + kremas-gelis + poilsis su arbata.

Trukmė: 1 val. 15 min.   Kaina: 40,00 €

drekinanti procedura Hydramemory1

Drėkinanti procedūra "Hydramemory"

Tai giliai drėkinanti veido procedūra, atkurianti natūralų drėgmės balansą, suteikianti odai glotnumo ir žvilgesio. Procedūros metu atliekamas išskirtinis „jaunystės masažas“, kuris padidina aktyvių ingredientų skverbimąsi ir pasisavinimą. Tinka visiems odos tipams.
Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + veido odos paruošimas + tonizavimas + serumas + dekoltė ir veido masažas + veido kaukė + rankų masažas + kremas-gelis + poilsis su arbata.

Trukmė: 1 val. 30 min.   Kaina: 40,00 €

skin resonance1

Jautrios odos procedūra "Skin resonance"

Veido odos pusiausvyrą atstatanti procedūra. Tai jautrios, linkusios į raudonį (kuperozinės) veido odos ritualas, po kurio susilpninamas lokalus ar bendras raudonis, aktyvūs ingredientai stiprina ir apsaugo lipidinį odos barjerą bei stiprina kraujagyslių sieneles.
Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido šveitimas + dekoltė ir veido masažas + veido kaukė + rankų masažas + kremas + poilsis su arbata.

Trukmė: 1 val. 30 min.   Kaina: 40,00 €

active

Valomoji procedūra "Active pureness rebalancing"

Tai giliai valanti veido procedūra, suteikianti gaivumo ir glotnumo, tinkanti tiek riebiai, tiek išsekusiai odai. Procedūros metu naudojama dvifazė (alginatinė) kaukė, kurioje gausu mineralų, subalansuoja riebalinių liaukų hiperfunkciją.
Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido šveitimas + dekoltė ir veido masažas + alginatinė kaukė + rankų masažas + kremas-gelis + poilsis su arbata.

Trukmė: 1 val. 15 min.   Kaina: 40,00 €

prie-kiekvienos-papildomai-galima-pasirinkti

Prie kiekvienos procedūros galima papildomai pasirinkti:

Kubilo vonia (pasirinktinai):

Kleopatros vonia (pieno ir žiedlapių)
Aromaterapinė vonia su žiedlapiais

Kaina: 20,00 €

Garinė pirtis ir sūkurinė vonia

Trukmė: 1 val.   Kaina: 30,00 €