Masažai

Klasikinis/ Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Tai masažas, kurio dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, padeda išlaikyti gražias kūno linijas. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Masažo metu atliekamų maigymo, glostymo, trynimo ir vibracinių judesių stiprumas ir greitis pritaikomi individualiai pagal kiekvieno kliento būklę, nusiskundimus ir norimus rezultatus.

1 val. 15 min. - 60 €

Limfodrenažinis viso kūno masažas

Tai masažas, kurio metu iš organizmo yra pašalinami toksinai ir skysčių perteklius, imuninė organizmo sistema sustiprinama, pagreitinama medžiagų apykaita ir kraujotaka. Po masažo pagerėja baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ir šlapalo išsiskyrimas iš organizmo. Sumažinamas spaudimas į venų sieneles, aktyvinama veninė kraujotaka galūnėse. Tai puiki prevencinė priemonė celiulito mažinimui.

1 val. 30 min. - 70 €

Havajietiškas viso kūno masažas

Tai vidutinio stiprumo, raumenis ir fascijas atpalaiduojantis viso kūno masažas. Šis masažas daugiausia atliekamas dilbiais, ilgais, neurosedatyviniais, įvairaus stiprumo judesiais. Šis masažas tarsi prailgina kūną, suteikia laisvės ir lengvumo pojūtį.

1 val. 15 min. - 70 €

Karštų akmenų giliesiems raumenims masažas

Šio masažo metu specialūs akmenys pašildomi ir dedami ant nuogo arba pridengto kūno. Tai Vienas švelniausių masažų. Jo metu jaučiamas lengvas spaudimas ir sklindanti šiluma, o tai ypatingai atpalaiduoja, nuramina ir pašalina įtampą, puikiai veikia šąlančias galūnes.

1 val. 30 min. - 70 €

Aromaterapinis viso kūno masažas

Tai masažas, apjungiantis lytėjimo ir kvapo jutimus. Taikoma atpalaiduojančio masažo technika, kurios metu papildomai naudojami eteriniai aliejai pagal žmoguje dominuojančius pagrindinius elementus : ŽEMĖ, VANDUO, UGNIS. Galite rinktis iš trijų eterinių aliejų mišinių pagal Jums patinkantį kvapą ar poveikį:

ŽEMĖS elementas:

Imuniteto stiprinimas
Jėgų atgavimas

VANDENS elementas:

Nuovargio mažinimas
Lengvumo pojūtis

UGNIES elementas:

Energijos, geros nuotaikos papildymas Stimuliavimas

1 val. 30 min. - 70 €

Tradicinis Indiškas viso kūno masažas

Tradicinis indiškas masažas - tai ajurvedinių masažų technikų visuma. Šį masažą galima vadinti giliu raumenų masažu, kurio metu skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, greičiau atsigaunama po fizinių krūvių. Dėl atliekamų pasyvių judesių, masažas veikia taip pat ir sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, stiprėja sausgyslės ir raiščiai. Tačiau šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet ir vidinės būsenos palaimai. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, delnu, krumpliais, alkūne. Judesių įvairovė, tokių kaip glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, tam tikrų taškų stimuliavimas, pasyvus lankstymas bei tempimas padeda pašalinti ne tik neigiamą susikaupusią energiją, bet ir fizinius negalvimus.

2 val. - 85 €

Nėščiųjų masažas

Speciali masažavimo technika, kuri pritaikoma prie kiekvienos nėščiosios individualiai. Atpalaiduoja, mažina kojų patinimus, ramina centrinę nervinę sistemą. Masažą galima masažą atlikti tik su gydytojo leidimu

1 val. 15 min. - 50 €

Vaikų masažas

Klasikinio masažo elementų visuma pritaikyta vaikams. Nuteikia raminančiai, atpalaiduoja. Rekomenduojama vaikams, kurie hiperaktyvūs, jaučia įtampą, dirglumą, hipertonusą, hipotonusą.

45 min. - 30 €

Šilkinis kūno šveitimo ritualas

Procedūra atliekama su švelniu, kvapniu, drėkinančiu, natūraliais aliejais praturtintu kūno šveitikliu. Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės ir skatinamas natūralus odos atsinaujinimo procesas.

Procedūrą sudaro: viso kūno šveitimas kūno šveitikliu + dušas + poilsis prie arbatos.

1 val. 15 min. - 40 €

Refleksoterapinis pėdų masažas

Tai tam tikrų taškų, esančių pėdose, stimuliavimas, stengiantis teigiamai paveikti atitinkamą organizmo sritį ar organą. Tiksliais paspaudimais masažuojant pėdose esančius taškus, ne tik atpalaiduojamos ir atgaivinamos pavargusios kojos, bet ir teigiamai veikiama viso kūno būsena. Masažas mažina įtampą ir stresą, normalizuoja vidaus organų būseną.

1 val. 15 min. - 40 €

Nugaros masažas

Šis masažas skirtas esant pavargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys bei panaikinami nugaros skausmai.

45 min. - 35 €

Galvos, sprando, pečių juostos masažas

Masažo metu pašalinamas nuovargis, jautrumas, nemiga, pagerėja kraujo apytaka ir atsipalaiduojama bei raminama nervinė sistema. Sprando ir pečių juostos masažas labai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, kenčiantiems nuo įtampos pečių bei sprando srityse, o galvos masažo metu smegenys aprūpinamos deguonimi, maisto medžiagomis, todėl gerėja miego kokybė ir atminis.

45 min. - 35 €

Klasikinis veido masažas

Tai puiki veido ir kaklo raukšlių profilaktinė priemonė. Masažas, atliekamas glostančiais, trinamaisiais, plekšnojamaisiais ir spaudžiamaisiais judesiais, skaistina odą, apsaugo ją nuo dehidratacijos, elastingumo praradimo, šalina veido, galvos, kaklo raumenų įtampą ir toksinus.

45 min. - 35 €

RS Holistinis masažas "Tik Jai"

Masažas prasideda limfos sistemos suaktyvinimu ir žarnyno pažadinimu. Tai individuali masažo terapija, kurios tikslas – įvertinti moters būseną, modeliuoti kūno formas, išlaisvinti sąnarius. Masažo poveikis: gerina reprodukcinės organų sistemos veiklą, stiprina moteriškumą, pašalina neigiamą energiją, raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas.

2 val. - 80 €

RS Holistinis masažas "Tik Jam"

Individuali masažo terapija, kuri padeda pašalinti lėtinio nuovargio sindromą, sugrąžinti darbingumą ir pasitikėjimą savimi. Masažo metu naudojami pasyvūs tempimo judesiai, sąnarių išlaisvinimas, klasikinio masažo elementai. Masažas gerina reprodukcinės organų sistemos veiklą, stiprina vyriškumą, pašalina neigiamą energiją. Taip pat raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas.

2 val. - 80 €

RS Holistinis veido masažas "IMPRESSIO"

Tai rankos ir minties prisilietimas. Tai metodika, kuri apjungia rytus ir vakarus. Skirtingų technikų judesiai harmonizuoja veido audinių būklę, sušildo sąnarius, išlaisvina raumenis. Lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas, šviečiančios, laimingos akys.

1 val. 15 min. - 50 €

RS Holistinis nugaros masažas

Tai rankos ir minties prisilietimas. Pasyvūs tempimo judesiai išlaisvina sąnarių sąstingį ir atpalaiduoja įtemptus nugaros, pečių juostos raumenis. Mažina įtampą nugaros ir sprando srityje, gerina raumenų tonusą, išlaisvina sąnarių sąstingį.

1 val. 15 min. - 50 €

RS Holistinis antistresinis masažas

Rankos ir minties prisilietimas. Šios terapijos tikslas – maksimaliai atpalaiduoti kūną, surasti susikaupusią įtampą ir ją pašalinti. Nuteikia raminančiai, atpalaiduoja, pašalina neigiamą energiją.

1 val. 30 min. - 65 €

Prie kiekvienos procedūros galima papildomai pasirinkti:

Garinė pirtis ir sūkurinė vonia:

Kleopatros vonia (pieno ir žiedlapių) Aromaterapinė vonia su žiedlapiais

1 val. - 50 €