SPA RITUALAI KŪNUI

Kūno įvyniojimo ritualas su citrusinine kauke "Tropikų prisilietimas"

Tai citrusinių vaisių – apelsinų ir greipfrutų – procedūra kūnui, kuri pasižymi ne tik odą skaistinančiomis, jauninančiomis ir stangrinančiomis savybėmis, bet ir veikia žmogaus organizmą raminančiai, kelia nuotaiką bei skatina optimizmą. Šios procedūros metu galima kaskart rinktis skirtingą kūno kaukę (apelsinų arba greipfrutų kvapo), todėl citrusinių vaisių kvapų puokštė visada atsiskleis vis kitomis spalvomis.

Procedūrą sudaro: viso kūno šveitimas + viso kūno įvyniojimas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido masažas + dušas + poilsis su arbata.

1 val. 30 min. - 60 €

Atpalaiduojantis, odą puoselėjantis ritualas "Tranquillity"

Tai aromaterapinis, giliai atpalaiduojantis ritualas veidui ir kūnui, kuris gerina kraujo apytaką, drėkina, maitina odą, suteikia gerovės jausmą, atpalaiduoja raumenis. Švelnios tekstūros, kvapnių atspalvių ir žmogaus prisilietimo galios junginys ritualo metu giliai atpalaiduoja kūną ir mintis.

Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + pienelio paskirstymas + viso kūno masažas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido kaukė + veido kremas + atsisveikinimo ritualas + poilsis su arbata.

1 val. 30 min. - 70 €

Kūno įvyniojimo ritualas su raudonojo vyno kauke "Saldi pasaka"

Tai aromaterapinė kūno įvyniojimo procedūra, naudojant raudonojo vyno kaukę, kurios aromatą papildo prieš procedūrą naudojamas vyšnių kūno šveitiklis. Dėl kaukės sudėtyje esančių kakavos ir sviestmedžio sviestų, ši procedūra skirta dehidratuotai, elastingumą praradusiai odai. Išskirtinis aromatas ir po įvyniojimo atliekamas lengvas masažas suteikia pilnatvės bei ramumo jausmą.

Procedūrą sudaro: viso kūno šveitimas + viso kūno įvyniojimas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido masažas + dušas + poilsis su arbata.

1 val. 30 min. - 60 €

Kūno įvyniojimo ritualas su šokolado kauke "Šokoladinė svajonė"

Tai kūno įvyniojimo procedūra, kurios metu šokolado kvapai ne tik atpalaiduoja ir nuneša į svajų pasaulį, bet ir suteikia odai elastingumo, atstato drėgmės pusiausvyrą. Prieš procedūrą naudojamas vyšnių kūno šveitiklis. Kaukės sudtyje esantys ingredientai pasižymi intensyviu regeneruojamuoju, maitinančiu ir minkštinančiu poveikiu. Išskirtinis aromatas ir po įvyniojimo atliekamas lengvas masažas suteikia pilnatvės bei ramumo jausmą.

Procedūrą sudaro: viso kūno šveitimas + viso kūno įvyniojimas + veido odos paruošimas + tonizavimas + veido masažas + dušas + poilsis su arbata.

1 val. 30 min. - 60 €

Anticeliulitinis kūno įvyniojimo ritualas su tvarsčiais "BODY STRATEGIST"

Tai anticeliulitinė procedūra su eteriniais aliejais - citrinų, apelsinų, pipirmetės ir veikliosiomis medžiagomis, kurios suteikia liekninantį poveikį ir kovoja su "apelsino žievelės" celiulito požymiais, pagerina mikrocirkuliaciją, šalina toksinų ir skysčių perteklių. Procedūros metu jaučiamas stiprus poveikio "šilta-šalta" efektas.


Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + dalinis kūno šveitimas + eterinių aliejų mišinio paskirstymas + dalinis kūno paskirstymas termogeniniu kremu + dalinis kūno įvyniojimas + veido odos paruošimas + tonizavimas + dalinis anticeliulitinis kūno masažas + atsisveikinimo ritualas + poilsis su arbata.

2 val. - 75 €

Prie kiekvienos procedūros galima papildomai pasirinkti:

Garinė pirtis ir sūkurinė vonia:

Kleopatros vonia (pieno ir žiedlapių) Aromaterapinė vonia su žiedlapiais

1 val. - 50 €